March 2011

and her new passion...

31. march 2011 at 20:29 | posted by Lens |  About blog & webmises


hlásíím se teda :) jak se dnes máte? :) já už je to lepší :):) Prostě dnešek ♥ našla jsem mojí novou vášeň...♥ Idinu Menzel ♥ s mojí milovanou Bailie jsme hledali její CDčka a našli :):) a já jako dobrá duše jsem je dala na uloz.to ;)) Jinak kdo se kouká na Glee...Idinu můžete znát z role Rachelininy matky ;)) hrála v asi 2-3 dílech 1 řady :):) a s Leou hrála dokonce v jednom muzikálu ♥ já miluju muzikály ♥ jinak když už je řeč o Lee , tak jsem dneska znovuotevřela LM :):) je tam náběr takže kdo chce ;)) nenutím vás :)) mno nic jdu poslouchat a donahrát cd na uloz.to ♥ zatím se mějte ;)

Season 2 - Premiere Title

31. march 2011 at 16:20 | posted by Lens |  PLL-NewsPrvní epizoda 2 série ponese název "It's Alive"
oficiálně to podtvrdila stránka spoilertv.com :)

Tyler • NYLON 12th Anniversary Celebration

31. march 2011 at 16:07 | posted by Lens |  Tyler Blackburn


Tyler byl ve čtvrtek (24.3) na 12. výročí časopisu Nylon v LA, moc mu to slušelo jako obvykle ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

ill...:/

30. march 2011 at 18:47 | posted by Lens |  About blog & webmises


Tak jsem tady,a nemocná...teda ještě ne oficiálně...doktorka mi udělala výtěr z krku,a v pátek se má ozvat...takže zdá se,že budu nemocná tento,a další týden :// no co se dá dělat...a dala mi jenom cucavé bonóny...to mi tak pomůže a navíc mi tu "uspí" celou pusu :// necítím..:/ mno nic...jdu něco jinýho dělat..:) jdu se koukat na love :):) teda asi už pravou tvář vášně nestihnu...ale i tak...nějak se mi tu nechce být...:/ mějte se zatím...

Upload personal photos • Lucy#1

30. march 2011 at 18:37 | posted by Lens
Objevilo se pár nových osobních fotek Lucy :) konkrétně z natáčení A Cinderella Story : Once Upon a song :) ale dodala jsem ještě nějaké které tu nemáme ;))

Cast » Lucy Hale » Gallery » Personal photos
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

SFA ♥

29. march 2011 at 20:26 | posted by Lens |  About blog & webmises


Ano,opět píši já...nedivte se...zdá se že budu nemocná jdu zítra k tý doktorce,ikdyž se to mamce extra nelíbí a hnala by mě do školy prý podle ní nejsem nemocná,tak dneska mě celej den bolela ve škole hlava.Jinak teď dokoukávám Sharpay's Fabulous Adventure,a je to naprosto úžasný film! ♥ bože já snad tu Ashley budu mít snad ještě víc ráda! ne já jí zbožnuju! ♥ Postavu Sharpay jsem nikdy neměla ráda,ale v tomhle filmu mě přesvědčila že dokáže být i kladná ;) a za to jsem moc ráda :):) říkala jsem si,je to novinka tak se musím kouknout...a opravdu se mi to líbilo! Sharpay hvězda Broadwaye ♥ rozhodně doporučuji shlédnout! našla jsem to an jednom blogu,ptž jim to "uteklo" na internet trochu dřív než očekávaly :):) je to na uloz.to ;))

A CINDERELLA STORY: ONCE UPON A SONG -Behind-the-scenes look

29. march 2011 at 16:03 | posted by Lens
Ze zákulisí filmu a Cinderella story: Once upon a song :) který Warner Bros. Entertainment uvede do kin na podzim tohoto roku v americe :) na ten film se vážně těším!:)

yes,I...

28. march 2011 at 20:24 | posted by Lens |  About blog & webmises


Jsem tady na skok ;)) dneska jsem opět postoupila v rekonstrukci blogu LM,a teď pádím na Glee ;) je na LOVE :) Jinak,snad...vím že tu furt přidávám jen já ( blé že?) ale Kate* bohužel pilně studuje,a Carry je nemocná :( no takže snad,někdy když budou mít čas sem zaběhnou ;)) mno nic jdu na to Glee jinak to nestihnu ;) zítra mám do půl 4...a nwm či se semka nedostanu až navečer,ptž tu může být bratr (ano,on..:///) a mamka ho odsať nevyhodí :// já jsem taky nějaká nemocná...hroznou rýmu mám,a strašně mě bolí v krku,ale stejně mě mamka doma nenechá...to bych si musela zajít k doktorce..:/ a tam se mi nějak zvlášť nechce...jdu pp

Emma Roberts Is "Totally Addicted" To Pretty Little Liars

28. march 2011 at 17:13 | posted by Lens |  PLL-NewsEmma Roberts v nedávném rozhovoru pro MTV řekla že je doslova "závislá" na seriálu Pretty Little Liars! podívejte se na video níže!


Tyler and Keegan Quereme namely Spoby and Haleb?

28. march 2011 at 16:29 | posted by Lens |  Together-videos
Teď tu pro vás mám video s Keeganem a Tylerem, kde chtějí vědět názor fanoušků na : Spoby (pár Spencer a Toby) nebo Haleb (pár Caleb a Hanna)? Co vy na to? :) koho máte radši nebo naopak nemáte rádi? :)


Statistics • 21.3. 2011 - 27.3. 2011

28. march 2011 at 13:02 | posted by Team PLL-SOURCE |  Statistics

Pondeli: 48
Utery: 43
Streda: 63
Ctvrtek: 47
Patek: 75
Sobota: 75
Nedele: 60

Celkem: 411

na druhý týden velmi zajímavá čísla ;)) děkujeme
Jinak, v sobotu nepočítal toplist...takže jsem dopočítala z celové návštěvnosti,takže tím pádem to má takhle být ;))

Cast of Pretty Little Liars on Access Hollywood

27. march 2011 at 14:26 | posted by Lens |  Together-Interviews
Video z focení prom ke 2 řadě,a intervium s holkama :)

Shay Mitchell • Biography

26. march 2011 at 17:27 | posted by Lens |  Shay-Biography


Shay Mitchell se narodila 10.4.1987 v Torontu. Její matka je původem Filipínka a otec Ir. Už jako malé dítě se Mitchell zajímala o herectví a svým rodičům vždycky říkávala, že bude slavnou herečkou s úspěšnou kariérou. Když jí bylo pět začala chodit na taneční lekce a byla tak dobrá, že procestovala spoustu měst a zúčastnila se mnoha soutěží i s celou řadou dalších tanečních škol.

V deseti letech, se přestěhovala s rodinou na západ do Vancouveru. Brzy poté se Mitchell dostala do jedné mezinárodní modelingové agentury, která jí zprostředkovala práci v Bangkoku, Hong Kongu a Barceloně. Ona se ale chtěla zaměřit na svůj skutečný sen, herectví. Díky tomu, že byla známou modelkou brzy dostala své první divadelní angažmá.

Mitchell se objevila v seriálu DEGRASSI: THE NEXT GENERATION a poté taky v několika národních reklamách. Hostovala v seriálu AARON STONE na kanálu Disney XD, vystupovala v hudebním klipu Seana Paula "Hold My Hand" a objevila v kanadském seriálu ROOKIE BLUE. Je tváří značky Aéropostale. Její nejvýznamnější rolí doposud je postava Emily Fields seriálu PRETTY LITTLE LIARS.

Troian Bellisario • Biography

26. march 2011 at 17:25 | posted by Lens |  Troian-Biography


Troian Avery Bellisario se narodila 28. října 1985 v Los Angeles. Její otec Donald Bellisario je známý televizní producent a její matka Deborah Pratt je herečka. Troian má šest sourozenců. Měří 170 cm. Jejím partnerem je herec Patrick. J. Adams.

Před kamerou se poprvé ocitla už v roce 1989, kdy si zahrála menší roli ve filmu POSLEDNÍ POMAZÁNÍ. V následujících několika letech se mihla také v seriálech QUANTUM LEAP, TEQUILA A BONETTI a JAG. V roce 1998 si zahrála po boku sester Olsenových ve filmu TÁTA Z BILLBOARDU. Objevila se i v seriálech FIRST MONDAY a NÁMOŘNÍ VYŠETŘOVACÍ SLUŽBA.

Následovala role Jani v krátkometrážním filmu o milostném vzplanutí mezi dvěma kamarádkami UNSPOKEN (2006), ve kterém si zahrála i se svou matkou Deborah. Mohli jsme ji také vidět v dalších krátkometrážních filmech (ARCHER HOUSE a INTERSECT), kde ztvárnila jedny z hlavních rolí.

V současnosti se Troian pravidelně objevuje jako Spencer Hastingsová, jedna z hlavních postav seriálu PRETTY LITTLE LIARS, který vysílá americká stanice ABC Family.

Nejnovějším filmem, ve kterém můžeme Troian spatřit, je drama CONSENT z roku 2010. Na Visionfest 2010 získala Troian ocenění za nejlepší hlavní ženskou roli.

Ashley Benson • Biography

26. march 2011 at 17:22 | posted by Lens |  Ashley-Biography


Ashley Victoria Benson se narodila 18. prosince 1989 v Long Beach v Californiii. Již od tří let tancovala hip-hop, jazz a balet, ve čtyřech letech si začala užívat zpívání a již tak malá zpívala v kostele před 2500 lidmi. V pěti letech se ojevovala v katalozích a v osmi letech začala pracovat s modelingovou společností The Ford Modeling Agency.

V roce 1999 si začala budovat svoji hereckou kariéru. Účinkovala v mnoha reklamách a velmi rychle přeskočila od reklamy k filmu a televizi. V roce 2004 podepsala tříletou smlouvu na roli Abigail "Abby" Deveraux v seriálu TAK JDE ČAS, v roce 2007 už ale pokračovat nechtěla, protože filmování na ni bylo náročné a neměla žádné volno.

Ashley se objevila v mnoha epizodních rolích, za zmínku stojí seriály LOVCI DUCHŮ, SEDMÉ NEBE, OC. či KRIMINÁLKA MIAMI. A ani film jí nebyl cizí, pracovala na BRAVO, GIRLS: HURÁ DO TOHO! nebo PŘES NOC TŘICÍTKOU. V roce 2009 hrála po dobu 12-ti epizod dceru hlavní postavy v seriálu EASTWICK.

V současné době ztvárňuje Hannu Marin v seriálu PRETTY LITTLE LIARS, založeném na knižní předloze od Sary Shepard a občas si odskočí natočit i film. Poslední co natočila, byl televizní film CHRISTMAS CUPID, kde si zahrála společně s Chadem Michael Murraym.

Když má Ashley zrovna volno, což se moc nestává, ráda tancuje, zpívá, baví se s přáteli a stará se o svého mazlíčka, pejska Chloe.

Lucy Hale • Biography

26. march 2011 at 17:20 | posted by Lens |  Ashley-Biography


Lucy Hale, celým jménem Karen Lucille Hale, se narodila 14. června 1989 v Memphisu ve státě Tennessee. Má dva sourozence, sestru Maggie a nevlastního bratra Wese. Když měla 8 let, začala navštěvovat hlasové hodiny. Vedle domácího vyučování začala brát hodiny herectví, kde kombinovala nadání na zpěv a herectví.

V roce 2003 debutovala ve světle reflektorů v talentové show American Juniors. Během show si získala srdce mnoha a na základě hlasování byla vybrána do skupiny nejlepších pěti poté, co zazpívala hit z 90. let "Call Me". Tentýž rok se se skupinou objevily v různých televizních show jako An Americal Idol Christmas, Entertainment Tonight a Slime Time Live.

V roce 2005 se Lucy objevila v epizodě seriálu Ned's Declassified School Survival Guide jako Amy Cassidy. O rok později si zahrála v pilotním díle Secrets of a Small Town postavu jménem Tisha Steele. Seriál zobrazuje osudy obyvatel města po záhadné vraždě, po níž zmizela sestra oběti. Avšak seriál ji dostatečně nedostal do povědomí diváků. V témže roce si zahrála i v seriálech Drake and Josh, The OC a How I met Your Mother. Od roku 2007 do 2008 Lucy účinkovala jako Miranda Justinová, odvážná gotická přítelkyně v seriálu Disney Channel Wizards of Waverly Place.
Spolu s American Family, How I met Your Mother a Wizards of Waverly Place byla v roce 2007 Lucy obsazena i do role Becca Sommers v NBC seriálu Bionic Woman, kde hrála malou sestru hlavní hrdinky, počítačové hackerky. Zahrála si v třinácti ze 14 epizod, které byly natočeny. Účinkování v seriálu byla zatím její největší role. Naneštěstí však bylo v důsledku stávky v roce 2007 odvysílaných pouze 8 epizod.

V roce 2008 natočila pilotní díl pro seriál The Apostles, ve kterém se policisté snažili udržet svou práci a osobní život odděleně. Lucy hrála Rachel Rydell, dceru jednoho z důstojníků, Franka Rydella. Bohužel role nebyla příliš významná, protože seriál nikdy nevysílali v hlavním vysílacím čase. Také v roce 2008 byla Lucy obsazena do role Effie, Leniny mladší sestry, ve filmu The Sisterhood of the Traveling Pants 2. Natáčení ji zavedlo na řecký ostrov Santorini, do New Yorku a Connecticutu. Lucyna postava byla ve filmu důležitá a přinesla do něj jistou dávku dramatu. Ještě v roce 2008 Lucy dostala roli Rose Baker v Privileged. Příběh je o spisovatelce Megan, která si vezme do opatrovnictví dvě bohaté dvojčata, Rose a Sage Bakerová. Lucyna postava Rose je ze dvou sester ta hezčí a vždy se snaží aby byla její sestra Sage šťastná. Po první sérii se však společnost CW rozhodla natáčení Privileged zrušit.

Během roku 2009 a 2010 se Lucy zjevila jako host v několika seriálech (Ruby and the Rockits, CSI: Miami a Private Practice). Tyto role dovolili Lucy ukázat více z její dramatické stránky. V Ruby and the Rockits hrála přítelkyni Ruby, která právě skončila vztah s jejím bratrem. V CSI: Miami hrála postavu na styl 'Hannah Montana', která zůstala zapletená v záhadné vraždě. V "Private Practice" Lucy vykreslila mladou mámu, jejíž dítě onemocnělo. Všechny tyto role jí dopomohly k hlavní roli v ABC Family seriálu Pretty Little Liars, který je natočený podle motivů knihy od Sary Shepard. Lucy hraje postavu jménem Aria, která musí řešit rodinné problémy, vztah se svým učitelem a jako ostatní dívky, záhadnou "A", co jim posílá zprávy po vraždě jejich kamarádky Alison.Lucy nyní natáčí film "Cinderella Story" a do kin jde nový díl Scream 4.

About first episode second season

25. march 2011 at 22:57 | posted by Lens |  S02-Others


Ano,v pondělí byla odvysílaná poslední epizoda 1 série.
A již teď tu pro vás mám název 1 dílu 2 série,není to oficiálně potvrzený ale měla by se jmenovat
"There's more to the story"

Animations...oh :)

25. march 2011 at 21:33 | posted by Lens |  About blog & webmises


Takže :) Celé odpoledne co tu zatím sem jsem dělala animace :) a ještě budu :):) tahle je dělaná tak před půl hodinou :) Dneska jsem prošmejdila snad všechno co jméno má,ale nic nového o pll jsem nenašla :/ teď se mi dostahovalo video :) tak zatím jelikož se mi u animací seká celý pc tak jdu ukončit pár programů :):)

Lucy with Celebs

25. march 2011 at 18:05 | posted by Lens

-
-
-
-

About Lens

25. march 2011 at 13:17 | posted by Lens


Přezdívka • Lens (dříve LenalQa)
Bydliště • ČR (JH)
Kontakt • OnlineLens@seznam.cz
ICQ • chcete? napište mi!
Oblíbené seriály • PLL,Glee,TVD,Hellcats
Oblíbená postava z PLL • Aria Mongomery
Nejoblíbenější herečka • Lucy Hale,Lea Michele,Ashley Benson
Nejoblíbenější zpěvačka • Taylor Swift,Selena Gomez
Nejoblíbenější herec • Ian Harding,Cory Monteith
Miluju • Hudba,PLL,Cookies,Capucino,Třešně...etc.
Nesnáším • Kopírky,Namyšlené a sobecké lidi.
I'm Team • Aria & Ezra,Hanna & Caleb.